Orbital
Orbital siłownia
Orbital siłownia

Fitness klub Orbital

Rzeszów, ul. Podpromie 10,

tel. 0-17 853-77-94 / mail: biuro@orbital-fitness.pl
Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 7.30-22.00
sobota: 8.00-16.00
niedziela: 10.00-15.00
 
Orbital fitness
Orbital fitness
Orbital masaż
Orbital masaż

Aktualności » ODCHUDZANIE - Metabolic balance® - nareszcie w Rzeszowie

METABOLIC BALANCE

Metabolic balance® jest programem bezpiecznym, dającym niesamowite efekty nie tylko w przypadku odchudzania, ale poprawy stanu zdrowia całego organizmu. Uczestnicząc w tym programie macie Państwo pewność, że uzyskujecie plan dietetyczny, w którym kryterium wyboru produktów spożywczych jest wyłącznie ich wpływ na Państwa gospodarkę hormonalną.

Nie ma tu tworzenia iluzji: jest wiedza + doświadczenie wykwalifikowanych pracowników = plan żywienia + efekt + edukacja pacjenta. Dieta jest skomponowana na 200% tylko i wyłącznie dla naszego organizmu.

Nie ma tu gdybania, szukania, kombinowania ponieważ by go stworzyć koniecznie trzeba wykonać badania krwi (uczestnikom programu daję sporą listę badań, które należy wykonać do przygotowania planu żywieniowego). Na tej podstawie dobieramy tak produkty i tak układamy dietę by dzięki temu doprowadzić zaburzoną przemianę materii do stanu równowagi, a to daje bardzo dobre efekty w chudnięciu i ustępowaniu innych nękających nas dolegliwościach.

Podczas kuracji motywuję, rozwiewam wątpliwości, uczę i edukuję. Jestem do Państwa dyspozycji nie tylko podczas naszych regularnych spotkań, ale też zawsze gdy tylko pojawią się jakiekolwiek pytania.

Jestem w kontakcie z doświadczonymi specjalistami, lekarzami i dietetykami. Plan jest bezpieczny, właśnie dlatego, że przy układaniu planu uczestniczą nie tylko dietetycy ale również lekarze.

Jest pewny ponieważ jest układany na podstawie Państwa badań krwi + dokładnego wywiadu żywieniowego, więc nie ma możliwości by był to ogólny schemat diety dla wszystkich. Każdy z nas jest inny i każdy potrzebuje indywidualnego podejścia i to daje metabolic balance®. Dzięki temu program ten jest tak skuteczny.

Badania pokazują, że do efektu jo-jo praktycznie nie dochodzi. Ja zawsze powtarzam, że jest to rewolucja w dietetyce. Rozpoczęłam tę współpracę, ponieważ zależy mi na zdrowiu moich klientów. Moja oferta musi być nastawiona na brak efektów jo-jo i poprawę zdrowia dzięki żywieniu (bo jesteś tym co jesz) a metabolic balance® jest dokładnie tym.

Jest to nowy sposób żywienia, a nie niedoborową głodówką, jednakową dietą wprowadzaną tysiącom innych ludzi czy dietą w proszku, tylko sprawdzoną receptą na odzyskanie zdrowia, energii i radości z życia przygotowywaną po prostu indywidualnie - bo tak powinno być :). Dla mnie ważne jest zdrowie, edukacja pacjenta a pożądanym efektem ubocznym jest piękny trwały spadek nadmiernych kilogramów :).

Trzeba pamiętać, że otyłość jest formą niedożywienia, a metabolic balance® odżywia organizm dzięki dostarczaniu dokładnie tych składników, które będą na nas korzystnie działać. Dzięki temu chudniemy, zdrowiejemy. Nie da się tego profesjonalnie zrobić tylko na podstawie wywiadu żywieniowego. Konieczne jest do tego uwzględnienie naszych wyników badań. W obecnym czasie nie widzę bardziej skutecznego i bezpiecznego programu od metabolic balance® .

Materiał zamieszczony za zgodą Specjalisty Dietetyk Beaty Świstary.
http://www.specjalistadietetyk.com.pl/component/k2/item/90-metabolic-balance
FACEBOOK