Cycling

Cycling czyli "aerobik na rowerach" - zajęcia polegają na jeździe na profesjonalnych rowerach pod okiem instruktora przy zastosowaniu różnych pozycji ciała (w tym stojącej i siedzącej ). Zajęcia są prowadzone przy dynamicznej muzyce.

Cycling to zajęcia zarówno dla osób chcących poprawić ogólną wytrzymałość, jak i dla walczących z nadwagą, których celem jest spalanie tkanki tłuszczowej (do 800 kcal na treningu).
Jest to forma treningu aerobowego, która angażuje główne mięśnie kończyn dolnych i obręczy miednicznej, ale także inne grupy mięśniowe - przede wszystkim dzięki zmianom pozycji. Choreografia i rytm zmian pozwalają utrzymać odpowiednie obciążenie pozostałych grup mięśniowych (prostowniki przedramienia, prostowniki grzbietu oraz mięśnie szyi i brzucha), co znacznie podnosi skuteczność treningu.

Cycling jest czymś więcej niż tylko zwykłym ćwiczeniem fizycznym - jest oryginalną metodą treningu kolarskiego w sali i najbardziej skondensowanym treningiem dla ciała i ducha.
Pozwala on uczestnikom zajęć kontrolować poziom wysiłku, a jednocześnie odczuwać przyjemność i wyzwala motywację do ćwiczeń w grupie.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Orbital-Fitness Rzeszów | Fitness, Siłownia, Callanetics, Joga, Pilates trener personalny

Landing Page Maker