Masaż

Fitness klub ORBITAL zaprasza na masaże !


Brak Ci energii, źle śpisz, żyjesz w ciągłym stresie? Jest na to sposób – zrób sobie prezent, idź na masaż. Odpowiednio dobrany leczy nie tylko ciało. Wpływa także na psychikę: odpręża, uspokaja i relaksuje. Masaż, poprzez dotyk i uciskanie ciała, poprawia krążenie, zmniejsza poziom hormonów stresu, pobudza organizm do walki z drobnoustrojami.


Proponujemy Państwu szeroką gamę masaży, od masażu klasycznego, przez relaksacyjny, masaż gorącymi kamieniami, do masaży wspomagających odchudzanie oraz redukcję cellulitu.
Masaż to nie snobizm, ale sposób by sprawnie funkcjonować. Osoby, które regularnie chodzą na masaż, są w lepszej formie, dobrze śpią, mają lepszy humor, rzadziej chorują, mają stabilne ciśnienie i rzadziej ulegają kontuzjom.


Siła dotyku to nie autosugestia, tylko fizjologia. Związane z dotykiem pozytywne odczucia z dzieciństwa zostawiają w nas trwały ślad. I gdy w dorosłym życiu doświadczamy podobnych wrażeń, niezależnie czy tulimy się do mamy, męża albo idziemy na masaż, wyzwala to w naszym organizmie kaskadę biochemicznych reakcji. Masaż poprawia krążenie i dotlenienie komórek, a do tego stymuluje produkcję antyoksydantów, które zwalczają wolne rodniki.


Masaż usprawnia przewodzenie bodźców nerwowych, przez co poprawia koordynację ruchową i szybkość reakcji. Uelastycznia mięśnie i pomaga nie tylko leczyć kontuzje, ale też im zapobiegać. Podczas masażu sprężystości nabiera również skóra, która jest lepiej odżywiana. Podczas masażu dochodzi do redukcji wydzielania kortyzolu – hormonu stresu. Jego zbyt duże dawki osłabiają układ odpornościowy, a u niektórych kobiet powodują tycie. Wiele kobiet w stresie przybiera na wadze.
Na zimowe osłabienie masaż działa jak super lek, bez chemii i skutków ubocznych.

  • Opis poszczególnych zabiegów

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Orbital-Fitness Rzeszów | Fitness, Siłownia, Callanetics, Joga, Pilates trener personalny

HTML Website Maker